Dijital Pazarlama

Alanındaki Hizmetlerimiz

Google Ads, SEM, CPC

Google ads üzerinden arama ağı, görüntülü reklamlar, harita reklamları, uzun kuyruklu aramalar ve alışveriş reklamları. Bütçe optimizasyonları, yayın stratejisileri ve temel yapılandırmalar.

Strateji ve Planlama

Müşteri edinme, satış arttırma, imaj geliştirme ve tüketici alışkanlıkları değiştirmek için uçtan uca strateji çözümleri.

Facebook Ads

Instagram, facebook ve partner reklam ağları üzerinde; trafik, form, video izlenmesi, ve satış odaklı kampanya kurulumları, yönetimeri ve optimizsayonları

Content Marketing

Kullanıcıyı yönlendirmeye yönelik içeriklerin üretilmesi ve dijital mecralarda yayınlanarak kullanıcı algısı ve satın alma yolculuğunun değiştirilmesi.

SEO

Sitelerin ve içeriklerin arama motorunda görünürlüğünün arttırılması, backlinklerin yönlendirilmesi, anahtar kelime çalışmları, kategorizasyon ve site içi seo ayarlarının yapılandırılması

Monitoring ve Raporlama

Kullanıcı davranışlarının, trafik kaynaklarının ve etkileşimlerin olaylar bazında gerçek zamanlı ölçülmesi ve periyodik olarak raporlanması. Sıralama değişimlerinin ve yatırımın geri dönüşünün takibi.

Bir pazarlama uzmanıyla konuşmaya hazır mısınız? Bize bir çağrı bırakın.

Kuruma özel hizmet

Dijital Pazarlama alanındaki hizmetlerimiz alanında 8 yıl üzeri deneyimi olan uzman çalışanlarımız tarafından firmanıza özel olarak geliştirilir ve sunulur.