Hakkımızda

Biz tüm dijital ve kreatif araçları kullanarak etkin çözümler sunan analitik pazarlama firmasıyız.

20 yıldan uzun süreden beri Türkiye’nin önde gelen firmalarına, markalarına, isimlerine strateji, danışmanlık, dijital pazarlama ve reklam hizmetleri veriyoruz. Dahası, rekabetin çok yoğun olduğu bu sektörde rakipsiz müşteri memnuniyeti seviyelerini yakalıyoruz.

Ekibimiz, her biri kendi alanında en yetkin kurumlarda yetişmiş, sektöre adını yazdıran markalarda görev almış uzmanlardan oluşuyor. Böylece sizin ne isteyebileceğinizi en baştan biliyor, ne dediğinizi çok iyi anlıyor ve size en doğru çözümlerle geliyoruz.

En büyük farkımız kreatif reklamla dijital dünyanın tüm imkânlarını rakipsiz şekilde birleştirebilme yeteneğimizdir. Bu sayede hedeflerinizle aranızdaki yolu kısaltırken bir yandan pazarlama maliyetlerinizi azaltmayı, diğer yandan pazarlama bütçenizin etkinliğini artırmayı başarıyoruz. Üstelik sizin için atacağımız tüm adımların performansını gerçek zamanlı olarak yüzde yüz ölçümleyebiliyoruz.

Türkiye’nin sınırlarını aşan e-ticaret stratejileri, dijital çözümlerle katlanan satışlar, yüksek marka bilinirliği, hedefi 12’den vuran kampanyalar için mutlaka Pimars’a danışın. Sizi farkında olduğunuz fırsatlarla buluşturalım, farkında olmadığınız fırsatları size bir an önce anlatalım.

PİMARS

“Türkiye’nin yeni nesil dijital strateji, kreatif tasarım ve prodüksiyon üssü”

EKİBİMİZ

v-toy-sl-img-2.png

Buğra

Strateji

v-toy-sl-img-2.png

Cüneyt Şekerci

Kreatif Direktör

v-toy-sl-img-2.png

Cüneyt Şekerci

Kreatif Direktör

v-toy-sl-img-2.png

Cüneyt Şekerci

Kreatif Direktör