Firma Hakkında

Link Denizcilik ve Taşımacılık Ticaret Ltd. Şti, Deniz, Kara, Hava ve Tren taşımalarında hizmet vermek üzere, 1996 yılında İstanbul’ da kurulmuştur. Kurulduğu günden bu güne, işinin gereği en son teknolojilerle ve profesyonel çalışanlara yatırım yaparak en hızlı ve doğru hizmeti ilke edinmiştir.
Bugün Link, Denizcilik Müsteşarlığı’nca verilen Gemi Acentesi Yetki Belgesi, Ulaştırma Bakanlığı’ nca verilen R1, R2 ve K1 yetki belgeleriyle en yetkin şekilde hizmetlerine devam etmektedir. Kendi öz mal araçlarıyla yurt içi konteyner taşımacılığını, Link Gümrük Müşavirliği Ltd. Şti ile Gümrük Hizmetlerini de hizmet yelpazesine alan şirketimiz, sizlerin de güveni ve desteği ile her geçen gün büyümeye devam etmektedir.

Dijital Pazarlama

Yapılan Çalışmanın İçeriği

Link Lojistik Hizmetleri A.Ş. için dijital pazarlama ön analizi yapılarak mevcut dijital konumları tespit edilmiştir. Yapılan araştırmalar neticesinde Link Lojistik için sosyal medya pazarlaması,sosyal medya ve google arama ağı reklam çalışması yapılmıştır.

Kurumsal tasarım çizgisine paralel olarak oluşturulan sosyal medya içerikleri firmanın uygulama alanlarının tanıtılması,geçmiş proje ve çalışmaların duyurulması ve marka bilinirliğinin arttırılması üzerine olmuştur.

Google arama ağı reklamları ile belirlenen anahtar kelimeler üzerinden web sitesine trafik çekilmiştir.Gelen trafik üzerinden belirlenen hedef kitle sosyal medya ( facebook ve instagram) reklamları için kullanılmıştır.

Çalışmanın Kazanımları

Yapılan çalışmalar sonucunda sosyal medya pazarlaması ile kurumsal sayfa tasarımları değişmiş ve etkileşimi bol daha göz önünde bir sayfa yapısı oluşturulmuştur.Hedef kitle yönelimi ve web sitesi trafik oranları bu çalışmalara bağlı olarak artmıştır. B2B çalışan bir firma olmalarına rağmen yeni müşteri ve marka bilinirliği noktasında kazanç sağlamışlardır.

Bir pazarlama uzmanıyla konuşmaya hazır mısınız? Bize bir çağrı bırakın.

Sizde bu ve benzeri hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz bir telefon kadar yakınız.

Diğer Projelerimiz