Hizmetler

İşletmeler artık dijital

Dijital Pazarlama

Güçlü veri analizi araçlarımızla büyük resmi okur ve sizin için en doğru hedefleri belirleriz. Görünür olan fırsatların yanında “yaklaşmakta olanı” da değerlendirir, henüz keşfedilmemiş alanlardan ilk sizin faydalanmanızı sağlarız.

Sizinle birlikte usta işi müşteri deneyimlerini tasarlar ve bunları en doğru stratejiyle hedef kitlenize ulaştırırız. Böylece bütçenizin her bir kuruşundan azami verimi almanızı sağlarız. Yayında olan içeriklerinizin yarattığı reaksiyonu da anlık olarak ölçer, ortaya çıkan veriyi yeni içerikleri geliştirmede kullanırız.

Tüm süreç boyunca sizi ve ekibinizi en anlaşılabilir raporlarla bilgilendiririz. Bu sayede tüm dijital deneyiminizi iç operasyonlarınızı şekillendirmeye destek olacak anlamlı veriler haline getiririz.
Marka değeri yaratmak

Branding

Öncelikle ürününüzü, işletmenizi ya da isminizi rakiplerinden ayıracak, birer “marka” olmalarını sağlayacak tüm fikirleri, profesyonel ekiple kendi bünyemizde tasarlıyoruz. Daha sonra bu fikirleri etkin stratejilerle kampanyalar haline getiriyoruz.

Dilerseniz branding süreçlerinizi prodüksiyon, organizasyon, event ve outdoor gibi uzmanlık gerektiren faaliyetlerle de destekliyoruz. Böylece ihtiyacınız olan tüm hizmeti ve materyali tek elden kolayca almanızı sağlıyoruz.

Kampanyalarınızı konvansiyonel ya da dijital her bir mecraya en doğru şekilde adapte ediyoruz. Dahası, güçlü veri işleme teknolojimizle branding üzerine her faaliyetinizin hedef kitledeki yansımasını anlık olarak ölçüyoruz. Böylece tüm veriyi, stratejilerinize yön verecek anlamlı bilgiler haline getiriyoruz.

A noktasından b noktasına en hızlı yol

Danışmanlık

Dijital evren sayesinde pazarlamada her gün yeni yollar açılıyor ve sayısız tüketici deneyimi bu yeni yollar üzerinde yaşanıyor. Sürekli yenilenen bu haritada en doğru rotayı bulmak için gerekli işgücü gözünüzü korkutuyorsa, Pimars danışmanlık hizmetleriyle tanışmanızın vakti gelmiş demektir.

Biz size, dijitalleşen pazarlama evreninin her noktasında 360o danışmanlık hizmeti veriyoruz. Böylece pazarlama sürecinizdeki eksik parçaları minimum maliyetlerle tamamlamanızı sağlıyoruz. İşgücü ihtiyacınızı azaltırken pazarlama etkinliğinizi benzersiz şekilde artırıyoruz.

Özetle; bize pazarlama hedefinizi söyleyin, size en kestirme yolu gösterelim. Uzman ekibimiz ve mükemmelleştirilmiş dijital araçlarımızla sadece ihtiyacınız olan desteği verelim.
Uçtan uca hizmetler

Full Service

Her krizde pazarlama operasyonlarınızın konvansiyonel süreçlerinin güçleştiğini, dijital süreçlerinin ise yepyeni fırsatlar sunduğunu fark ettiniz mi? Her gün değişen dünyada bu iki ana disiplinin mükemmel karmasını oluşturmak sizi zorluyor mu?

Biz Pimars’ta konvansiyonel ve dijital tüm hizmetleri entegre sunuyor ve buna Full Service diyoruz. Günün ihtiyaçlarına göre sürekli güncellediğimiz ekibimiz ve dijital araçlarımızla, bize ulaştığınız ilk günden itibaren her ihtiyacınıza cevap verebilecek dijital pazarlama altyapısını sunuyoruz.

Full Service çalışma modelimiz sayesinde bizim ekibimiz sizin ekibinizle; görsel, yazılı, dijital tüm içerikleriniz de stratejilerinize aynı dili konuşuyor, aynı amaca hizmet ediyor.