Firma Hakkında

Çok uluslu hammadde tedarik eden proje ortaklarımızın araştırma ve geliştirme birikimlerini ve klinik çalışmalarını AR-GE departmanımız içerisinde önemli değerler olarak koruyarak, AKS laboratuvarlarında geliştirdiğimiz formülasyonların koruma, bakım sürdürebilir içerik analizlerini de yine AKS laboratuvarlarında gerçekleştiriyoruz.  AR-GE yatırımlarımız her geçen sene geliştirilebilir şekilde artıyor.

Global iş servisleri ile mevzuatımıza uygun sertifikasyon programlarını uygulayarak ve aldığımız eğitimler ile yönetişim modelimiz içerisinde beceri geliştirme ve yenilikçilik anlayışımızı her geçen gün bir üst seviyeye ulaştırma hedefi ile büyüyoruz. İmalat organizasyonumuz, büyüme kapasitemizi destekleyecek şekilde oluşturulmuştur. İhracat ağımızda, faaliyet gösterdiğimiz her ülkede tüketiciler ve perakende müşterilerle kazanmayı hedefleyen yerel odağı birleştirir.

Dijitalleştirme

Yapılan Çalışmanın İçeriği

Minaederm 20 yıllık tecrübesi ile AKS çatısı altında hizmet gösteren vegan kozmetik markasıdır.Dijital çağın yaygınlaşmasıyla birlikte online satış kanalına yönelmek istemiştir.Dijitalleşme sürecinde online satış kanalının oluşturulması,data parametrelerinin kurulması ve online reklam çalışmalarının yürütülmesi tarafımızca yapılmıştır.

  1. Online Satış Kanalının Oluşturulması;
  2. Data Kurulumlarının Gerçekleştirilmesi;
  3. Rakip ve Sektör Analizinin Yapılması ;
  4. Online Reklam Kanallarının Aktif Edilmesi;
  5. Online Reklam Çalışmasının Yapılması;

 

Çalışmanın Kazanımları

Minaederm dijitalleşme süreci ile birlikte online kanallardaki varlığını ve marka bilinirliğini bu doğrultuda arttırmıştır. Online satış hizmeti ile daha geniş bir hedef kitleye ulaşma fırsatı yakalamıştır.

Online Mağaza

Yapılan Çalışmanın İçeriği

Online Satış Kanalının Oluşturulması ve Data kurulumlarının Gerçekleştirilmesi

Minaederm için responsive görünüme sahip online satış web sitesi oluşturulmuştur.Kurulan web sitesi ödeme sistemi,ürün takip sistemi,data kurulumları,stok takibi,üyelik sistemi vb. tüm özelliklere sahiptir.

Çalışmanın Kazanımları

Online satış sitesinin gerekli alt yapıyı sağlaması firmanın satış süreçlerinde büyük avantajlar elde etmesine olanak tanımıştır.

Bir pazarlama uzmanıyla konuşmaya hazır mısınız? Bize bir çağrı bırakın.

Sizde bu ve benzeri hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz bir telefon kadar yakınız.

Diğer Projelerimiz